O Firmie

O Firmie – Ogrodzenia24h.pl

Profesjonalna obsługa

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną obsługą, doradztwem oraz produkcją produktów uwzględnionych w Naszej ofercie. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy cenne doświadczenie, co pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję w branży. Obecnie funkcjonujemy nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych, które udało nam się podbić wysoką jakością oferowanych usług. Z uwagi na naszą obecność w wielu państwach, prowadzimy dokładną selekcję produktów, aby spełniały restrykcyjne wymagania przyjęte przez Unię Europejską. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego regularnie poszerzamy naszą ofertę oraz dopasowujemy się do oczekiwań klientów.

Bardzo cenimy sobie elastyczność, jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie naszych partnerów. Zawsze stawiamy na jakość, która jest w naszym odczuciu podstawą każdej firmy działającej w tej branży. Staramy się, aby nasza polityka cenowa odpowiadała większości naszych klientów.

„DOBRZE ZABEZPIECZAMY” – tymi słowami kierujemy się proponując Państwu Nasze sprawdzone produkty.

Sprzedaż oraz wynajem

Jednym z głównych działalności Naszej firmy jest sprzedaż oraz wynajem ogrodzeń budowlanych tymczasowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo także produkty związane z modułami ogrodzeniowymi (barierki, elementy PCV, przesłony do ogrodzeń panelowych, odbojnice, szalunki, rusztowania, kontenery, stróżówki i portiernie).
Dzięki systemowi ogrodzeń przenośnych można zaplanować ogrodzenie terenu na podstawie otrzymanego projektu. Zawsze analizujemy plan budowy i słuchamy oczekiwań klienta. Na tej podstawie dobieramy najlepszą ofertę, która jest „skrojona” pod indywidualne preferencje.

Profil naszej działalności oparty jest o sprzedaż, montaż, wynajem oraz transport. Staramy się służyć pomocą na każdym etapie zamówienia, od kontaktu z klientem po dostawę towaru.

Sprzedaż i wynajem

Realizujemy zlecenia związane z wydarzeniami i eventami plenerowymi (ogrodzenia tymczasowe, stałe, barierki zabezpieczające). Naszą specjalnością jest dobór ogrodzenia, w zależności od Twoich Potrzeb i wymogów danej imprezy. W naszej ofercie można odnaleźć kompleksową ofertę, w tym przede wszystkim wszystkie typy przęseł, bramy, furtki, barierki eventowe (zaporowe), akcesoria montażowe. Każdy z oferowanych elementów spełnia restrykcyjne wymagania oraz normy jakościowe. Wierzymy, że na wydarzeniach publicznych najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego regularnie sprawdzamy zmieniające się wymagania i na tej podstawie dopasowujemy ofertę. Tworzymy również oferty dla indywidualnych klientów, odpowiadając na ich specyficzne potrzeby i restrykcyjne wymagania. Współpracujemy zarówno przy wydarzeniach długoterminowych, jak i przy okazjonalnych imprezach. Zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo mamy w ofercie niezbędne elementy składowe oraz akcesoria umożliwiające sprawny montaż. Nasze ogrodzenia charakteryzują się prostotą montażu i demontażu. Bramki można szybko złożyć i, w zależności od potrzeb, rozebrać. Dzięki temu czas przygotowania pełnego projektu zabezpieczenia danego wydarzenia został skrócony do minimum. Stosujemy również podpory, które dodatkowo zabezpieczają daną przestrzeń i gwarantują pełną stabilność ogrodzenia. Zastosowanie ich rekomendujemy w przypadku mocowania ogrodzenia z pełnych paneli. Współpracujemy również z przedsiębiorstwami budowlanymi, zapewniając odpowiednie zaplecze do realizacji progresywnych prac (rusztowania, szalunki, przęsła).

Zajmujemy się organizacją przestrzeni dla obiektów komercyjnych, w tym magazynów, terenów składowych, parkingów czy tymczasowych ciągów komunikacyjnych. Stosujemy tymczasowe ogrodzenia w prawie każdej branży, również w przypadku projektów komercyjnych. Oprócz oferty gwarantujemy doradztwo profesjonalistów, którzy w branży funkcjonują od kilkunastu lat. Żadna kwestia w tej dziedzinie nie ma dla nas tajemnic, dlatego zapraszamy do przedstawienia swoich wymagań, z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie. Dla osób, które nie mają rozeznania w naszej branży, gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wskazówki od momentu złożenia zamówienia do momentu pełnej realizacji.

Oprócz tymczasowych ogrodzeń, w naszej ofercie znajdują się również ogrodzenia stałe, które dopasowujemy do projektu domu i dużych realizacji deweloperskich.
Do ogrodzeń stałych polecamy Przesłony Ogrodzeniowe, które gwarantują prywatność na własnej działce, podwórku czy też osiedlu mieszkaniowym.

W naszej ofercie mamy również zabezpieczenia skierowane do branży drogowej.

Jesteśmy producentem pawilonów z płyt warstwowych. W szczególności proponujemy kontenery stróżówki, wartownie, biurowe itp.
Do grona naszych zadowolonych Klientów możemy zaliczyć:

  • Firmy budowlane, drogowe, specjalistyczne i wykończeniowe
  • Generalni wykonawcy oraz Inwestorzy
  • Instytucje Publiczne: Urzędy Miast, Gmin itp.
  • Ośrodki Kultury, Ośrodki Sportowe oraz profesjonalne kluby sportowe
  • Wypożyczalnie budowlane
  • Gospodarstwa rolne
  • Klienci indywidualni

 

Przy współpracy z Naszymi klientami cechuje Nas szczerość i życzliwość. Są to cechy, którymi kierujemy się każdego dnia w życiu codziennym , rodzinnym i zawodowym. Reagujemy na każdą potrzebę klienta oraz oferujemy pomoc w zakresie doradztwa. Zależy Nam na długich, trwałych relacjach zbudowanych na zasadzie zaufania, niezawodności i partnerstwie.

Działamy na terenie całej Polski i Europy.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej Państwo wszystkie inne oferowane przez Nas produkty. Jednocześnie zaznaczamy, że pozostajemy otwarci na Państwa sugestie oraz propozycje dotyczące projektów. Na naszej stronie umieściliśmy galerię zdjęć przedstawiającą nasze realizacje projektowe.

DBAMY O RELACJE

Skontaktuj się z nami

Oddział

Warszawa

ul. Majowa 3
05-152 Łomna

Darmowy parking oraz miejsce przeładunku

OBSERWUJ NAS