Przesłony ogrodzeniowe.

Przesłony do ogrodzeń panelowych

Zgromadzone w tej kategorii wyroby powstały z myślą o osobach, które pragną zaznać prywatności we własnym ogrodzie i uwolnić się od ciągłych spojrzeń przechodniów i sąsiadów.

Przesłony z tej serii stanowią idealne uzupełnienie paneli ogrodzeniowych w pozostałych kolorach występujących na rynku. Produkty Steel Protect+ wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej powlekanej dodatkowymi organicznymi warstwami ochronnymi oraz dekoracyjnymi. Wyroby Steel Protect+ powstają ze stali pierwszej jakości zgodnie z PN-EN 10326, co gwarantuje wyjątkową solidność wykonania.

Stalowe przesłony do paneli ogrodzeniowych Steel Protect+ tworzą spójną całość pod kątem trwałości i niezawodności. Dodatkowo ta idealna kompozycja wizualna jest gwarancją najwyższej estetyki rozwiązania.

Zastosowanie naszych wyrobów pozwala na atrakcyjne wizualnie, trwałe, wygodne i korzystne finansowo zasłonięcie płotu, tak aby w pełni odgrodzić się od świata zewnętrznego. Zamiast przeznaczać duże kwoty i poświęcać wiele czasu na mozolne budowanie murowanej konstrukcji można zdecydować się na oferowane przesłony, które łączą w sobie cechy tradycyjnych, solidnych płotów z betonu z lekkimi i szybkimi w montażu panelami ogrodzeniowymi.

Znaczenie ma także funkcjonalność, ponieważ nasze wyroby można łatwo utrzymać w czystości, a zabiegi renowacyjne nie są wymagane. Wieloletnia żywotność, dostępność różnych motywów, wzorów i kolorów oraz wysoka jakość wykonania przekładają się na satysfakcjonujące użytkowanie naszych przesłon do paneli ogrodzeniowych.

Zobacz inne realizacje: