Nasz sklep

Tablice Drogowe

Bardzo przydatnym produktem są tablice drogowe, które zwiększają bezpieczeństwo na jezdni i innych częściach ulic. Ostrzegają one kierowców o nietypowej sytuacji lub zmianach w obrębie pasa ruchu. Ponadto tego typu artykuły stanowią zabezpieczenie robót drogowych, które muszą być odpowiednio oznaczone. Dzięki temu pracownicy mogą komfortowo i bez niepokoju wykonywać swoje obowiązki. W ofercie naszego sklepu mamy wysokiej klasy akcesoria, które spełniają standardy wyznaczone przepisami. Sprawdź koniecznie i złóż zamówienie!

Zastosowanie tablic drogowych

Nie ulega wątpliwości, że oznaczenia na ulicach odgrywają ogromną rolę w porządkowaniu ruchu samochodowego. Dlatego polecamy zakupić towary dostępne w tej kategorii. Mogą one posłużyć jako zabezpieczenie robót, ale sprawdzą się też w innych zastosowaniach. Na uwagę zasługuje tablica drogowa kierująca. Sygnalizuje one krawędzie zwężonego pasa ruchu, wskazuje zajęte pobocze, pas awaryjny lub bezpieczeństwa, a także tymczasowe ubytki w jezdni. Powinna być ona ustawiana w odstępach nie mniejszych niż 10 m w obszarze zabudowanym i 20 m poza nim.

Trwałe tablice drogowe

Jesteśmy firmą o uznanej renomie, więc oferujemy wysokiej klasy tablice, które sprawdzą się jako zabezpieczenia drogowe np. w czasie robót. Wszystkie artykuły wykonano z solidnych materiałów, dlatego też wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Akcesoria mają też specjalny element do zamontowania lampy ostrzegawczej. W razie potrzeby służymy doradztwem, a towary wysyłamy błyskawicznie. Zamów już teraz!

Atrakcyjne ceny - bogata oferta produktów - 100% satysfakcji

Close Menu
×

Koszyk