Nasz sklep

Systemy Ostrzegawcze

W wielu sytuacjach konieczne jest wyraźne oznaczenie danej przestrzeni, aby uprzedzić przed niebezpieczeństwem czy nietypowymi utrudnieniami. Dlatego też w ofercie naszego sklepu są wysokiej klasy produkty, które umożliwiają zasygnalizowanie uczestnikom ruchu kluczowych informacji. Sprzedajemy artykuły takie jak lampa i pas ostrzegawczy. Bez wątpienia będą one przydatne dla firm zajmujących się remontami czy budową jezdni, gdyż świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenie robót drogowych. Warto zapoznać się z dostępnym asortymentem i kupić już teraz!

Wykorzystanie lampy ostrzegawczej i pasów

Każda sprzedawana lampa ostrzegawcza emituje dobrze widoczne światło o żółto-pomarańczowej barwie, które na pewno zostanie zauważone przez kierowców czy pieszych. Taki element jest rzecz jasna szczególnie przydatny po zmroku, jednak również w dzień może uzupełnić inne zabezpieczenia drogowe np. w czasie robót. Polecamy także specjalny pas o biało-czerwonym kolorze. Zwiększa on widoczność danej przestrzeni, alarmując o wyłączeniu miejsca z użytku. Akcesorium można przymocować do słupków albo ażurowych przęseł.

Najlepsze produkty ostrzegawcze

Aby spełnić wszystkie wymagania, dbamy o najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Każdy egzemplarz pasa i lampy ostrzegawczej został wykonany z trwałych materiałów, więc jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i będzie eksploatowany przez długi czas. Sprawdzi się jako zabezpieczenie robót drogowych i sygnalizator innych utrudnień. Należy podkreślić, że zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny, więc zapraszamy do skorzystania z usług!

Atrakcyjne ceny - bogata oferta produktów - 100% satysfakcji

Close Menu
×

Koszyk