Nasz sklep

Separatory Drogowe

Nasz sklep przygotował szeroką ofertę produktów, w której znaleźć można np. separatory ruchu drogowego. Takie produkty pełnią ważną funkcję jako element stały lub tymczasowy, organizujący nowy porządek na jezdni lub w jej okolicach. Artykuły tego rodzaju rozdzielają i wyznaczają pasy dla aut, a także zapewniają bezpieczeństwo pieszym oraz stanowią zabezpieczenie robót, gdyż blokują wstęp pojazdom na dany teren. Do wyboru są znakomite produkty, które spełnią wszystkie wymagania Klientów. Dlatego warto skorzystać i złożyć zamówienie na wybrane oddzielacze!

Niezawodne zabezpieczenia drogowe

Niekiedy zwykłe znaki i tablice informacyjne to zbyt mało, aby mieć pewność, że kierujący i piesi nie popełnią błędu, który może skończyć się wypadkiem. Wtedy potrzebne są elementy takie jak separator drogowy – znakomicie widoczny już z dużej odległości. Wymusi on zachowanie szczególnej ostrożności wszędzie tam, gdzie to konieczne. Będzie stanowił efektywne zabezpieczenie robót drogowych, pozwoli ograniczyć bądź wyłączyć pas ruchu, a także wyznaczyć plac np. na parking czy nawet stworzyć tymczasowe rondo.

Wybierz najlepsze separatory drogowe

W asortymencie mamy separatory ruchu, które sprawdzą się jako zabezpieczenia drogowe. Spełniają one normy, gdyż wykonano je z solidnych tworzyw odpornych na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Artykuły można montować w linii prostej lub połączyć, tworząc inny kształt. Łatwo napełnić je też wodą czy piaskiem, zwiększając ich ciężar. Zapraszamy do kupowania, gdyż zapewniamy niskie ceny i profesjonalną obsługę zamówień!

Atrakcyjne ceny - bogata oferta produktów - 100% satysfakcji

Close Menu
×

Koszyk