Nasz sklep

Progi Zwalniające

Istnieje wiele elementów, które mają zwiększyć bezpieczeństwo na drogach. Niewątpliwie jednym z najpopularniejszych jest najazdowy próg zwalniający np. wyspowy. W bogatej ofercie naszej firmy znajdziesz wysokiej klasy produkty tego typu, które spełniają wszystkie normy prawne. W konsekwencji doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenia drogowe. Mogą być zamontowane np. przy szkołach, centrach handlowych, parkingach, stacjach benzynowych czy osiedlach mieszkaniowych. Zachęcamy do składania zamówień już teraz!

Nieodzowne wyspowe progi zwalniające

Odpowiednie przepisy prawa regulują dopuszczalną prędkość pojazdów. Jednak, aby zarządca drogi miał pewność, że kierowcy nie będą jeździć zbyt szybko warto zainwestować w wyspowe progi zwalniające np. najazdowe. Tego typu wybrzuszona przeszkoda wymusza znaczne zwolnienie (żeby nie uszkodzić maszyny) oraz bardziej uważne poruszanie się po drodze. Dzięki temu dochodzi do mniejszej liczby kolizji, a piesi mogą czuć się znacznie bezpieczniej. Taki artykuł będzie także stanowił świetne zabezpieczenie drogowe np. w czasie remontów nawierzchni jezdni.

Nowoczesny najazdowy próg zwalniający

Jesteśmy pewni, że szukasz produktów o licznych zaletach, więc proponujemy doskonałe wyspowe progi zwalniające np. najazdowe. Mogą one stanowić dodatek dla innych zabezpieczeń drogowych. Co jednak najważniejsze, wykonano je z trwałych materiałów, dzięki czemu wyróżniają się odpornością na ścieranie czy pękanie. Są od razu gotowe do montażu w jezdni na kołkach rozporowych. Zapraszamy do kupowania, gdyż gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Atrakcyjne ceny - bogata oferta produktów - 100% satysfakcji

Close Menu
×

Koszyk