Nasz sklep

Bariery Tymczasowe PCV - zapory drogowe

Barierki PCV

Barierki PCV spotykane są w przestrzeniach w których wykonywane są zazwyczaj prace drogowe. Są niezbędnym elementem m.in. wyposażenia obszaru, jaki został wyłączony z ruchu. Bardzo ważne jest więc to, aby barierki pcv zostały wykonane z najwyższą starannością, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Istotna jest również ich wyraźna kolorystyka, aby bariery pcv były widoczne nawet z dużej odległości. Oferowane przez nas barierki ostrzegawcze charakteryzują dbałością o każdy szczegół. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno na potrzeby prac drogowych, jak i wewnątrz budynków.

Barierki plastikowe

Barierki plastikowe, które znalazły się w naszej ofercie są lekkie, więc ich przenoszenie nie stanowi większego problemu. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż nie posiadają ostrych krawędzi i zakończeń, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Ponadto nasze bariery plastikowe są łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. Są stabilne i odporne na przewracanie. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, jakie zapewniają nasze bariery plastikowe, zostały wyposażone w specjalne otwory montażowe, które umożliwiają mocowanie na nich m.in. tablic informacyjnych bez ingerowania w ich strukturę.

Barierki ochronne

Barierki ochronne wpisują się także idealnie w sytuacje w których zachodzi konieczność wyznaczenia trasy komunikacyjnej. Jednak to nie jedyna funkcja jaką barierki ochronne mogą pełnić. Z powodzeniem wykorzystywane są także m.in. do wyznaczania przestrzeni użytkowej na parkingach, albo też wyłączania jej z użytkowania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy fachowe doradztwo i niezbędną pomoc w wyborze barierek ochronnych drogowych zwiększających bezpieczeństwo, jak i spełniających oczekiwania każdego zleceniodawcy. Żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Oferujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny.

Atrakcyjne ceny - bogata oferta produktów - 100% satysfakcji

Close Menu
×

Koszyk