Nasz sklep

Bariery tymczasowe-eventowe

Organizacja imprez masowych to niemałe wyzwanie logistyczne, które wymaga zastosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa. Jednym z nich są niewątpliwie tymczasowe barierki, które są niezwykle pomocne przy wydzielaniu stref podczas dużych eventów czy też zastępczych ciągów komunikacyjnych. Ogrodzenia koncertowe zapobiegają gromadzeniu się zbyt dużych tłumów, a do tego pozwalają zapanować służbom nad uczestnikami imprezy. Dzięki nim można zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa wydarzenia i umożliwić kontrolę przepływu ludności.

Bariery eventowe świetnie spełniają swoje zadanie nie tylko podczas publicznych wydarzeń, ale są niezwykle pomocne też w trakcie robót drogowych, wodno-kanalizacyjnych czy energetycznych. Nawet najtańsze ogrodzenie tymczasowe pozwala szybko i sprawnie zabezpieczyć niewielką powierzchnię budowlaną-remontową lub wyłączyć ją z eksploatacji, jak w przypadku otwartych kanałów czy wykopów.

Ogrodzenie ochronne zbudowane z ocynkowanych barier tymczasowych przestawnych dostępnych w naszej ofercie gwarantują niezawodność i łatwość w utrzymaniu. Dodatkowym atutem naszych barierek eventowych jest ich szybki montaż i demontaż, a także wysokie walory estetyczne. Każde, również najtańsze ogrodzenie tymczasowe, tak jak każdy inny produkt z naszej oferty, jest w pełni zgodne z normami europejskimi, co potwierdza, że gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkowania, które idzie w parze z praktycznością, trwałością i atrakcyjnością wizualną. Wykonanie ze starannie dobranych, solidnych materiałów i mechanizmów przekłada się na wieloletnią wytrzymałość proponowanych konstrukcji.

 • BARIERA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,5 m – typ prosty BARIERA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,5 m – typ prosty
  • BARIERA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,5 m – typ prosty BARIERA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,5 m – typ prosty
  • BARIERA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,5 m – typ prosty
  • Barierka tymczasowa (przestawna, imprezowa, eventowa) - to ocynkowane praktyczne przęsło stosowane przy organizacji różnego rodzaju imprez masowych, wytyczaniu specjalnych ciągów komunikacyjnych czy zabezpieczaniu miejsc niebezpiecznych bądź czasowo wyłączonych z eksploatacji, np. wykopów. Barierki tymczasowe pozwalają szybko i łatwo tworzyć skuteczne, stabilne i estetyczne ogrodzenie ochronne. Cena netto: 145,00 PLN   Cena brutto: 178,35 PLN
 • BARIERKA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,3m – typ prosty BARIERKA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,3m – typ prosty
  • BARIERKA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,3m – typ prosty BARIERKA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,3m – typ prosty
  • BARIERKA TYMCZASOWA-EVENTOWA LEKKA 2,3m – typ prosty
  • Barierka tymczasowa (przestawna, imprezowa, eventowa) - to ocynkowane praktyczne przęsło stosowane przy organizacji różnego rodzaju imprez masowych, wytyczaniu specjalnych ciągów komunikacyjnych czy zabezpieczaniu miejsc niebezpiecznych bądź czasowo wyłączonych z eksploatacji, np. wykopów. Barierki tymczasowe pozwalają szybko i łatwo tworzyć skuteczne, stabilne i estetyczne ogrodzenie ochronne. Cena netto: 140,00 PLN   Cena brutto: 172,20 PLN

Atrakcyjne ceny - bogata oferta produktów - 100% satysfakcji

Close Menu
×

Koszyk