Panele ogrodzeniowe

Planujesz kupno tymczasowego ogrodzenia do zabezpieczenia terenu, na którym realizowana jest inwestycja budowlana? Chcesz poznać rodzaje i zalety poszczególnych rozwiązań? Jeśli szukasz sprawdzonych i solidnych produktów – zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Z lektury dowiesz się o nowoczesnych panelach ogrodzeniowych, które dostępne są w naszej atrakcyjnej cenowo i zróżnicowanej asortymentowo ofercie.

Nowoczesne tymczasowe ogrodzenie budowlane – czyli jakie?

Taka konstrukcja powinna przede wszystkim umożliwiać szybki montaż i demontaż. Z tego względu tymczasowe panele ogrodzeniowe budowalne powinny być tak lekkie, aby można je łatwo przenosić i swobodnie ustawiać. Odporność na skrajne warunki pogodowe i wysokie parametry techniczne – to kolejne atrybuty dobrych barierek. Te właściwości zapewnią bezpieczeństwo ludziom przebywającym na budowlanym terenie

Nowoczesne ogrodzenia tymczasowe to również takie, które pozwalają na łączenie elementów w ciągi modułowe. W tym celu poszczególne komponenty powinny być zaopatrzone w specjalne otwory montażowe, podpórki stabilizacyjne, zawiasy, złączki, kółka. Możliwość zamontowania furtek wejściowych w dowolnym miejscu to kolejny atut nowoczesnego płotu. Na rynku dostępne są różne rozwiązania.

Panele i bramy ażurowe – nowoczesny sposób do tymczasowego zabezpieczenia

Ten rodzaj barierek ochronnych jest wykonany ze stali ocynkowanej odpornej na korozję. Wytrzymałość konstrukcji zapewniają solidne ramy, druciana kratownica oraz betonowe stopy łączone specjalnymi klamrami. To sprawia, że każdy ażurowy budowlany panel ogrodzeniowy  będzie stabilny nawet w miejscach o nierównym podłożu.

Parametry techniczne oferowanych przez nas tymczasowych ogrodzeń ażurowych spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe. W zależności od potrzeb możesz wybrać model z ramą:

Powyższe zapory mogą być niskie i wysokie, mieć rzadsze lub gęstsze wypełnienie siatkowe. Wśród ażurowych konstrukcji budowlanych dostępne są również bramy: 1-skrzydłowe i 2-skrzydłowe.

Panele pełne i półpełne – solidne elementy ogrodzeniowe na placu budowy

Te elementy konstrukcyjne umożliwiają tworzenie wysokiej jakości budowlanych systemów ogrodzeniowych. Panele pełne dostępne są w różnych długościach i zostały wykonane z ocynkowanej stali o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Dlatego  świetnie nadają się do zabezpieczania terenów, na których realizowane są projekty inwestycyjne o długim horyzoncie realizacyjnym.

Z kolei panele półpełne można wybrać w wersji ocynkowanej lub malowanej. Te modele tymczasowych systemów ogrodzeniowych wykonane są z solidnej rurowo-profilowej ramy, która w dolnej części jest wypełniona blachą trapezową, a w górnej stalową siatką z gęstym oczkiem. To pośrednia („lżejsza”) forma ogrodzenia ochronnego, która w ramach jednej struktury łączy zalety paneli ażurowych oraz pełnych.

Furtki i akcesoria montażowe do tymczasowych paneli ogrodzeniowych

Podczas budowy ogrodzeniowych konstrukcji należy także pamiętać o wykorzystaniu furtek wejściowych. W naszej ofercie znajdziesz modele ażurowe:

Do paneli pełnych dostępne są także analogiczne furtki w całości ocynkowane lub malowane.

W konstrukcji tymczasowych ogrodzeń niezbędne są również wysokiej jakości akcesoria montażowe. W tej gamie asortymentowej proponujemy:

Tymczasowe panele ogrodzeniowe – postaw na sprawdzonego dostawcę nowoczesnych rozwiązań

Jeżeli szukasz solidnych i funkcjonalnych paneli ogrodzeniowych do zabezpieczenia terenu – znajdziesz je w naszej ofercie. W ciągłej sprzedaży mamy bogatą gamę modułowych tymczasowych konstrukcji. Wszystkie artykuły i akcesoria proponujemy w wielu rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Postaw na sprawdzonego dostawcę nowoczesnych rozwiązań budowlanych – firmę PANEL SYSTEM!